bonustravel logo

Oferty Bonus Travel - Biuro Podróży Sieradz

Obóz językowy - NEUM 10 dni

kolonie

Zapraszamy do jednego z najpiękniejszych zakątków Europy, który przyciąga turystów słoneczną pogodą, krystalicznie czystym morzem i wspaniałą śródziemnomorską kuchnią.

Cena od:

€ 685 Zobacz ofertę

Pielgrzymka Bałkańskie Sanktuaria

Pielgrzymka

Pielgrzymka do Chorwacji i Bośni z wizytą w znaczących sanktuariach oraz z atrakcjami turystycznymi, obejmująca dni pełne zwiedzania i relaksu nad morzem Adriatyckim.

Cena od:

€595,00 Zobacz ofertę

KOLONIE Z JĘZ. NIEMIECKIM

obóz jezykowy

Kolnie językowe to najlepsza i najszybsza forma nauki języka niemieckiego realizowana we współpracy z GOETHE INSTITUT Renoma, jakość oraz wieloletnie doświadczenie G.I. są gwarancją wspaniałej przygody z językiem niemieckim dla dzieci i młodzieży

Cena od:

€665,00 Zobacz ofertę

Włochy

Objazdowa

Wycieczka do Włoch z najpopularniejszymi atrakcjami turystycznymi. Zwiedzimy perełki Wiecznego Miasta-Rzymu, Watykan, Wenecję, Padwę i Asyż. Zanurzymy się w historii i posmakujemy włoskiej kuchni.

Cena od:

€645/os Zobacz ofertę

POZNAJ SMAKI I ZAPACHY DALMACJI

wczasy

Zapraszamy do jednego z najpiękniejszych zakątków Europy, który przyciąga turystów słoneczną pogodą, krystalicznie czystym morzem i wspaniałą śródziemnomorską kuchnią

Cena od:

669,00 EUR Zobacz ofertę

NOWOŚĆ! WIRTUALNE WYCIECZKI

wycieczka szkolna

Nowoczesna technika wraz z doświadczeniem osób na co dzień pracujących w turystyce dają możliwość zaprezentowania najpiękniejszych miast i miejsc na Ziemi bezpośrednio w Waszej szkole!

Cena od:

35 zł Zobacz ofertę

NOCLEGI I PODRÓŻE SŁUŻBOWE

rozwiązania dla biznesu

Zostań naprawdę "GENIUSZEM" Jesteśmy tańsi niż Boo...ng.com

Cena od:

99 PLN Zobacz ofertę