bonustravel logo

Jak rezerwować

Jak rezerwować?

1. Wyszukaj odpowiednią ofertę

Korzystając z wyszukiwarki ofert określ kryteria wyszukiwania: kierunek, termin wyjazdu, miejsce wylotu, ilość osób podróżujących. Wyszukiwanie ofert możliwe jest też dzięki prezentacjom na stronie głównej, a także w poszczególnych częściach Serwisu podzielonych według destynacji bądź według kategorii. Każda oferta zawiera szczegółowy opis, galerię zdjęć a także prezentację wideo.

 

2. Zarezerwuj wycieczkę:

Przez Internet – on line wyslij zapytanie, nasz konsultant po sprawdzeniu dostępności obiektu skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub mailowo.

Przez telefon, dzwoniąc na nasz numer 500200777. Podaj naszemu konsultantowi kod wybranej oferty, bądź określ kierunek i wymagania odnośnie Twoich wymarzonych wczasów. Nasi konsultanci pomogą Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę i zarezerwują ją dla Ciebie bez zbędnych formalności. Osobiście – zapraszamy do naszego biura w Sieradzu gdzie pracownicy Biura Podróży BONUS Travel pomogą wybrać właściwą ofertę.

 

3. Dokumenty rezerwacji

Po dokonaniu rezerwacji e-mailem otrzymasz dokumenty do wydruku: umowę zgłoszenie, Ogólne Warunki Uczestnictwa oraz ogólne Warunki Ubezpieczenia. Wydrukuj umowę w 2 egzemplarzach, podpisz i odeślij na nasz adres. Umowa podpisana przez nas zostanie do Ciebie odesłana w ciągu 3 dni .

 

4. Płatność:

Płatności za swoje wybrane wczasy możesz dokonać na dwa sposoby: przelewem tradycyjnym lub gotówką w Biurze Podróży BONUS Travel w Sieradzu. Pamiętaj, że należność za Twoje wczasy musi znaleźć się u touroperatora najpóźniej 24h od założenia rezerwacji a w przypadku ofert LAST MINUTE czas ten może być krótszy.

Przelew tradycyjny: Dokonaj przelewu zaliczki, całości należności bądź dopłaty do całości kwoty z konta bankowego elektronicznie bądź w siedzibie Twojego Banku. Prześlij do nas potwierdzenie przelewu na adres: biuro@bonustravel.com.pl.

 

5. Potwierdzenie rezerwacji

Po zaksięgowaniu płatności na koncie touroperatora otrzymasz mailem potwierdzenie rezerwacji. Potwierdzenie to upoważnia do odbioru dokumentów podróży na lotnisku.

 

6. Potwierdzenie godzin wylotu

Ważne aby wiedzieć, że podane na umowach godziny wyjazdu i wylotu są ustalane wstępnie. Właściwe godziny rozpoczęcia Waszej podróży są dostępne u touroperatora na 24 godziny przed wyjazdem. Nasz konsultant w tym czasie skontaktuje się telefonicznie lub mailowo w celu potwierdzenia godzin przelotów.

 

7. Odbiór dokumentów podróży na lotnisku

W związku z różnicami w odprawach dokonywanych przez biura podróży na lotniskach wszelkie informacje dotyczące odbioru dokumentów podróży uzyskasz u naszych konsultantów pod nr 500200777.

 

8. Przylot do wymarzonych

Na lotnisku powita Cię nasz rezydent z tabliczką własnej marki. Od tej pory jesteś pod profesjonalną opieką. Pomoże on Tobie podczas transferu z lotniska oraz przy zakwaterowaniu w hotelu, a na spotkaniu organizacyjnym przekaże wszystkie niezbędne informacje praktyczne oraz szczegóły dotyczące wycieczek.